Uz galveno lapu Jaunumi BMW ziņas BMW pasaulē
Redaktoru izvēle
Testa brauciens BMW M340i xDrive
Jaunās paaudzes BMW 3. sērija uzņem sportiskāku dizainu nekā jebkad agrāk, un diapazona augšgalā ir divas visaugstākās klases automašīnas. Kopš 2019. gada
Pārbaudiet jauno BMW 2. sēriju
2019. gada novembrī Losandželosas autoizstādē notiks pirmā BMW 2. sērijas Gran Coupé pasaules pirmizrāde. Sportiskais un stilīgais četrdurvju modelis turpina
Testa brauciens BMW M2 CS
BMW M2 CS, kas būs pieejams ierobežotā skaitā - 2200, oficiāli tika atklāts ilgi pirms izlaišanas, sākotnēji bija paredzēts 22. novembrī.

Jauns BMW i3 Urban Suite


BMW i3 Urban Suite nāk uz CES 2020. Pasākums notiks Lasvegasā no 7. līdz 10. janvārim, un pēdējos gados autoražotāji to ir devuši priekšroku, kaitējot Detroitas autošovam.
BMW i3 Urban Suite pamatā ir BMW i3, vislabāk pārdotais elektriskais modelis kompaktajā premim segmentā visā pasaulē. Modelis ierodas CES 2020 ar jaunu pieeju, lai atklātu mobilitātes pieredzi, kas ir pilnībā pielāgota pasažiera vajadzībām.

BMW i3 Urban Suite - tas, ko BMW piedāvā CES 2020. Ērtāki sēdekļi ar kāju balstu, 5G savienojumu, ekrānu, kas atveras no jumta apdares, ir atrodami uz kuģa, apstrīdot domu, ka ērts brauciens greznībā nav atkarīgs no automašīnas proporcijas. I3 Urban Suite komplektā ir pārstrādāti materiāli, kas apvienoti ar koku un ādu ar olīvu lapu ekstraktu, un paklāji ir izgatavoti no pārstrādājamiem materiāliem.

CES vajadzībām BMW i3 tika pārveidots par Minhenes Urban Suite versiju. Vēlāk viņi ieradās Lasvegasā, kur viņus var redzēt braucam pa pilsētas ielām, un caur lietotni tos var pasūtīt kā transportu ar vadītāju. Automašīna patiešām ir pelnījusi īpašu uzmanību. Tagad jūs varat baudīt neticamas idejas no autoražotāja.
http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Dalies ar šo
25-12-2019, 23:52, Категория - LV / Bmw zinas
Похожие новости:
BMW atver M-pilsētas izstādi
BMW atver M-pilsētas izstādi
No 2019. gada 28. augusta apmeklētāji un automašīnu entuziasti var apmeklēt jauno izstādi BMW Welt

Добавить комментарий!