Uz galveno lapu Jaunumi BMW ziņas BMW pasaulē
Redaktoru izvēle
Testa brauciens BMW M340i xDrive
Jaunās paaudzes BMW 3. sērija uzņem sportiskāku dizainu nekā jebkad agrāk, un diapazona augšgalā ir divas visaugstākās klases automašīnas. Kopš 2019. gada
Pārbaudiet jauno BMW 2. sēriju
2019. gada novembrī Losandželosas autoizstādē notiks pirmā BMW 2. sērijas Gran Coupé pasaules pirmizrāde. Sportiskais un stilīgais četrdurvju modelis turpina
Testa brauciens BMW M2 CS
BMW M2 CS, kas būs pieejams ierobežotā skaitā - 2200, oficiāli tika atklāts ilgi pirms izlaišanas, sākotnēji bija paredzēts 22. novembrī.

Pārbaudiet jauno BMW 2. sēriju


2019. gada novembrī Losandželosas autoizstādē notiks pirmā BMW 2. sērijas Gran Coupé pasaules pirmizrāde. Sportiskais un stilīgais četrdurvju modelis turpina veiksmīgo BMW Gran Coupé sērijas vēsturi, kas tika uzsākta 2012. gadā.

Jaunā BMW 2. sērija ir dinamisks modelis, kas nosaka galvenos punktus premium kompakto automašīnu segmentā. Tas apvieno jaudīgu dizainu ar sportisku eleganci un jaunākajiem sakariem un autovadītāja palīdzības sistēmu jauninājumiem.

Inovatīvas enerģijas tehnoloģijas, piemēram, M TwinPower Turbo motors ar jaunā BMW M235i xDrive benzīna motoru, ideāli optimizēta balstiekārta un precīza veiktspēja un jauna stūrēšana nodrošina maksimālu manevrēšanas spēju jebkurā situācijā.

Papildus stingrai virsbūvei ARB tehnoloģijai (piedziņai, kas nekavējoties ierobežo riteņu slīdēšanu), kas pieejama standarta aprīkojumā, ir arī transportlīdzekļa stabilizācijas funkcija. Informācijas pārsūtīšana notiek trīs reizes ātrāk, savukārt vadītājs sajūga vadību izjūt desmit reizes labāk.

Piedziņa nekavējoties ierobežot riteņu slīdēšanu darbojas kopā ar DSC sistēmām, lai ievērojami samazinātu subsidējošo jaudu priekšējiem riteņiem. Vēl viens novatorisks elements pirmās BMW 2. sērijas dinamikā ir BMW Performance Control, kas ietilpst standarta aprīkojumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Dalies ar šo
11-02-2020, 00:10, Категория - LV / Bmw zinas
Похожие новости:
Testa brauciens BMW M340i xDrive
Testa brauciens BMW M340i xDrive
Jaunās paaudzes BMW 3. sērija uzņem sportiskāku dizainu nekā jebkad agrāk, un diapazona augšgalā ir divas visaugstākās klases automašīnas. Kopš 2019.
Testa brauciena hibrīda BMW 530e Sedans
Testa brauciena hibrīda BMW 530e Sedans
BMW premium klases autoražotājs palielina savu elektrificēto modeļu efektivitāti, pievilcību un daudzveidību.
Testa brauciens BMW 3.sērijas Touring
Testa brauciens BMW 3.sērijas Touring
Jaunais BMW 3. sērijas Touring ir sasniedzis savu sesto paaudzi, uzstādot jaunus etalonus premium klases vidējās klases segmentā.
Test drive jauno BMW X3 xDrive30e
Test drive jauno BMW X3 xDrive30e
Jaunais BMW X3 xDrive30e ir trešais lielākais sporta auto (SAV) pašreizējā zīmola modeļa klāstā, kam ir hibrīda transmisija.
Jaunais BMW i4, pirmais BMW i zīmols Gran Coupe ar 600 kilometru autonomo režīmu
Jaunais BMW i4, pirmais BMW i zīmols Gran Coupe ar 600 kilometru autonomo režīmu
Elektriskais modelis BMW i4 tiks pārdots no 2021. gada visā pasaulē. Autoražotājs veic milzīgas likmes uz automašīnu. Jaunais modelis tiks izlaists

Добавить комментарий!